TDV ÖĞRENCİLERİ KARTEPE KAMPINDA

Türkiye Diyanet Vakfı Yurtlar ve Sosyal Tesisler İktisadi İşletmesi yarıyıl tatilinde Türkiye’nin dört bir yanından TDV Yurtlarında barınan üniversite öğrencileri ile Kocaeli Kartepe’de “Liderlik Kampı” düzenledi. Seminerler ve çeşitli etkinlikler eşliğinde çok verimli zaman geçiren öğrenciler memnuniyetlerini dile getirdiler.
Türkiye Diyanet İşleri Başkanlığı Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Doç. Dr. Mustafa Sarıbıyık, Türkiye Diyanet Vakfı Mütevelli Heyeti II. Başkanı Mazhar Bilgin, Türkiye Diyanet Vakfı Mütevelli Heyeti üyesi M.Fevzi Mutlu, Türkiye Diyanet Vakfı Yurtlar ve Sosyal Tesisler İktisadi İşletmesi Müdürü Yıldırım Alkış, Türkiye Diyanet Vakfı Kadın Aile ve Gençlik Merkezi Müdürü Hicret Toprak, Kocaeli İl Müftüsü Yusuf Doğan, Kartepe İlçe Müftüsü Mustafa Nurgün, Erol Erdoğan ve Taner Yıldız’ın katılımlarıyla seminerler gerçekleştirildi.
Öğrenciler paintball, atv turu, zipline, at binme, kayak ve doğa yürüyüşü faaliyetlerini gerçekleştirdiler. İki hafta süren kampın ilk haftasına kız yurtlarında kalan öğrenciler, ikinci hafta erkek yurtlarında kalan öğrenciler katıldı. Kampa katılan öğrencilere katılım belgesi takdim edildi.
Haber-Ayşegül ALTUN (Kastamonu Yurdu)